Tellcom Quiknet
                Çözüm Ortağı
  Tellcom Quiknet .
      
.
  Ana Sayfa  
  Fiber Internet Başvuru  
  Fiber Internet Kampanyaları  
  Adsl Başvurusu  
  Adsl Kampanyaları  
  Adsl Tarifeleri  
  Tellcom Kota
  A-Tipi Telefon Görüşmesi
  Ödeme Noktaları
  Sıkça Sorulan Sorular
  Yardım
  Hakkımızda
  Bize Ulaşın

Online İşlem Merkezi Tellcom Eposta Hemen Abone Ol!

 
Özel Arama
TELLCOM ADSL QUİKNET
 

Superonline ADSL

 
Superonline ADSL 8 Mbps
Superonline ADSL 8 Mbps Şimdi ilk 3 Ay 14,99 TL Kampanya seçeneklerini aşağıdaki ücretlendirme tablosunda bulabilirsiniz.

SuperAdsl Başvurusu
Superonline Adsl
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 7/24 hizmet veren 444 222 0 Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kurulumunuzu ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum için teknik ekip talep ederseniz ekibimiz sizden kurulum ücreti talep edecektir. Superonline ADSL kotalı aboneliklerde, faturalanacak aylık toplam ücret aynı hızda limitsiz aboneliklerdeki aylık ücretin 1,25 katını geçmez.
 
Kampanya Şartları:
*14,99 TL; kotalı ve limitsiz 8 Mbps’e kadar paketler için ilk 3 ay geçerli olan tutar olup, geri kalan sürede normal tarife üzerinden faturalanacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Kampanya son başvuru tarihi 30 Haziran 2010'dur. Kampanya kapsamında kurulum ve aktivasyon ücretleri müşteriye aittir. Kampanyadan yararlanan kullanıcılar için abone olma taahhüdü 24 aydır. Tarife fiyatları taahhütsüzdür. 8 Mbps’e kadar paketler için adil kullanım download limiti 15 GB olarak belirlenmiştir. Fatura dönemi içerisinde toplam download miktarı 15 GB’i gecen kullanıcıların hızı bir sonraki fatura kesim tarihine kadar 512 Kbps’a düşürülmektedir. 8 Mbps ulaşılabilecek en yüksek hızdır. Ancak hattınızın kalitesi ve hizmet aldığınız santrale uzaklığınıza göre hızınız değişkenlik gösterebilir. Bu kampanyadan sadece yeni aboneler faydalanabilirler. Bu kampanya diğer internet kampanyaları ile birleştirilemez. Superonline kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi için; 444 222 0’ı arayınız. 8 Mbps’e kadar 4GB Kotalı paketlerde kota aşım ücreti 0,0092 TL/MB dir. 8 Mbps’e kadar 6GB Kotalı paketlerde kota aşım ücreti 0,0083 TL/MB dir. Superonline ADSL kotalı aboneliklerde, faturalanacak aylık toplam ücret aynı hızda limitsiz aboneliklerdeki aylık ücretin 1,25 katını geçmez.
SuperAdsl Başvurusu

 
 
 
 
Tellcom Adsl | Fiber Internet Başvuru | Fiber Internet Kampanyaları | Adsl Başvuru | Adsl Kampanyaları | Tellcom Adsl Tarifeleri| Adsl | Hakkımızda| İletişim
tellcomabone.com sitesi Superonline Çözüm Ortağıdır.
Diğer sitemiz :  Turkcell Superonline