Tellcom Quiknet
                Çözüm Ortağı
  Tellcom Quiknet .
      
.
  Ana Sayfa  
  Fiber Internet Başvuru  
  Fiber Internet Kampanyaları  
  Adsl Başvurusu  
  Adsl Kampanyaları  
  Adsl Tarifeleri  
  Tellcom Kota
  A-Tipi Telefon Görüşmesi
  Ödeme Noktaları
  Sıkça Sorulan Sorular
  Yardım
  Hakkımızda
  Bize Ulaşın

Online İşlem Merkezi Tellcom Eposta Hemen Abone Ol!

 
Özel Arama
TELLCOM ADSL QUİKNET
 

Abonelik Hakkında - Sıkça Sorulan Sorular

  1. Ben ADSL hizmeti alabilir miyim?
   

  Tellcom Hızlı İnternet hizmeti alabilmeniz için öncelikle bölgenizde ADSL hizmeti olup olmadığına bakılması gerekmektedir.


  2. Bölgemde ADSL hizmeti yok, ne yapabilirim?
   

  Tellcom Hızlı İnternet için abonelik formunu doldurabilirsiniz. Abonelik formu, bölgenizde ADSL hizmeti verildiğinde öncelik kazanmanızı sağlayacaktır.


  3. Tellcom Hızlı İnternet hizmetine nasıl abone olurum?
   
  • İnternet üzerinden online başvuru ile (başvuru formu için tıklayın),
  • Web sitemiz üzerinden irtibat bilgilerinizi gönderdiğiniz takdirde, sizi aramamızı sağlayabilir,

  4. Bu hizmeti almaya başladığımda, kullanmakta olduğum numara değişecek mi?
   

  Hayır. Telefon numaranızla ilgili herhangi bir değişiklik olmayacaktır.


  5. Kimler Tellcom Hızlı İnternet Abonesi olabilir?
   

  Santrallinde ADSL servisi verilen tüm Kurumsal / Bireysel sabit hat kullanıcıları Tellcom Hızlı İnternet hizmetinden faydalanabilir.


  6. Tellcom Hızlı İnternet abonesi olabilmek için hangi evraklar gerekli?
   

  Bireysel Abonelik İçin:
  Tellcom Abonelik Sözleşmesi , ADSL Abone Başvuru Formu, İmza sahibinin nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi (Nüfus cüzdanının temin edilemediği durumlarda ehliyet ya da pasaportla da başvurulabilir), TC kimlik numarası, imza sahibinin telefon hattına ait fatura adresine yollanmış ve ödenmiş son fatura, vekaletname (Başvuranın hat sahibi olmadığı durumlarda)

  Kurumsal Abonelik İçin:
  Tellcom Abonelik Sözleşmesi , ADSL Abone Başvuru Formu ,şirket faaliyet belgesi, KDV taahhuk fişi, şirket imza sirküleri, kimlik fotokopisi, telefon hattına ait ödenmiş son fatura, vekaletname (Şirket yetkilisi dışında başvuru yapıldığı durumlarda)


  7. Tellcom Hızlı İnternet'e üyeyim, sonradan ses hizmetinden nasıl faydalanabilirim?
   

  Tellcom Hızlı İnternet aboneliğinizle birlikte statik IP tanımlanmasını istediğiniz taktirde, uluslararası, şehirlerarası ve cep telefonu görüşmelerinizi Tellcom Hızlı İnternet üzerinden daha ekonomik gerçekleştirirsiniz.


  8. Turk Telekom ( TT) hattımın bulunduğu santralin ADSL hizmetini destekliyor olması gerekli mi?
   

  Evet. Hattınızın bulunduğu santralin ADSL hizmeti destekliyor olması gerekmektedir. Numaranızı bizimle paylaştığınız taktirde kontrolünü gerçekleştirebilirim.


  9. Telefonuma cihaz mı takılacak?
   

  Evet. Telefon hattınız bir splitter'a bağlanıp bir ucu telefonunuza diğer ucu da ADSL modeminize bağlanacaktır. ADSL üzerinden ses iletimi gerçekleştirebilmek için mevcut telefonunuz, ADSL modem ve splitter'dan başka herhangi bir cihaz kullanma gereksinim duymazsınız.


  10. ADSL abonesi olurken aktivasyon bedeli ödeyecek miyim?
   

  Normal şartlarda Turk Telekom ADSL aktivasyon bedeli olarak 29 YTL almaktadır. Tellcom Hızlı İnternet kampanyası çerçevesinde aktivasyon bedeli olarak 15 YTL ödersiniz. Bir yıl aboneliğiniz devam ettiği takdirde aktivasyonun kalan 14 YTL'sini Tellcom sizin için öder.


  11. Tellcom Hızlı İnternet abonesi olduktan ne kadar sonra ADSL hizmetinden faydalanabilirim?
   

  Türk Telekom'da aboneliğiniz hemen aktive edildiği taktirde kurulumla birlikte 3 gün içinde hizmetten faydalanabilirsiniz. Fakat bu süre Türk Telekom (TT) hattınızın bağlı bulunduğu santrale göre değişkenlik göstermektedir. Santralinize göre Türk Telekom'da işlemin uzun zaman alması hizmet süzerinizi max. 7 güne çıkarabilmektedir.


  12. Türk Telekom hattı üzerime kayıtlı değil. Yine de Tellcom Hızlı İnternet abonesi olabilir miyim?
   

  Türk Telekom (TT) ADSL aboneliğini yasal abone ya da noter kanalıyla vekil kıldığı kişi üzerinden işlem yapmaktadır. Yasal abonenin size vermiş olduğu böyle bir vekaletname mevcut ise Tellcom Hızlı İnternet abonesi olabilirsiniz.


  13. Taşındım. Tellcom Hızlı İnternet hizmetini yeni adresime nakil nasıl yapabilirim?
   

  Öncelikle taşınmış olduğunuz bölgenin ADSL hizmetini destekleyip desteklemediğini tespit ettikten sonra Müşteri Hizmetlerimizden Tellcom Hızlı İnternet hizmeti için nakil talep edebilirsiniz.

  ADSL hizmetini destekleyip desteklemediğini TellcomAdsl.com web sitesinden yada Müşteri Hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.


  16. Tellcom Hızlı İnternet servisini aldıktan sonra hız ve kota değişikliği yapabilir miyim?
   

  Evet. Kota ve ya hız değişikliği talebiyle Müşteri Hizmetlerimize başvurduğunuz taktirde 48 saat içinde talebiniz gerçekleştirilecektir.


 
 
 
 
Tellcom Adsl | Fiber Internet Başvuru | Fiber Internet Kampanyaları | Adsl Başvuru | Adsl Kampanyaları | Tellcom Adsl Tarifeleri| Adsl | Hakkımızda| İletişim
tellcomabone.com sitesi Superonline Çözüm Ortağıdır.
Diğer sitemiz :  Turkcell Superonline