Tellcom Quiknet
                Çözüm Ortağı
  Tellcom Quiknet .
      
.
  Ana Sayfa  
  Fiber Internet Başvuru  
  Fiber Internet Kampanyaları  
  Adsl Başvurusu  
  Adsl Kampanyaları  
  Adsl Tarifeleri  
  Tellcom Kota
  A-Tipi Telefon Görüşmesi
  Ödeme Noktaları
  Sıkça Sorulan Sorular
  Yardım
  Hakkımızda
  Bize Ulaşın

Online İşlem Merkezi Tellcom Eposta Hemen Abone Ol!

 
Özel Arama
TELLCOM ADSL QUİKNET
 

Gel de Rekor Kırma!

 
100 Mbps'e varan hızlarda bağlantı imkanı sunan Fiber İnternet'le şimdi rekor kırma sırası sizde. Superonline Fiber İnternet'le internete ışık hızında bağlanın, telefonda indirimli fiyatlarla konuşun, HD kalitede film izleyin. Yeni rekorların sahibi siz olun! En Hızlı Fiber İnternet'le gel de rekor kırma!

**9,99 TL; tüm hız ve kotalı paketler için ilk 2 ay geçerli olan tutardır. KDV ve ÖİV dahildir. 2. Aydan sonra yürürlükteki güncel tarife fiyatları geçerli olacaktır. 10 Mbps için internete yükleme (upload) hızı 1 Mbps, 20 Mbps , 50 Mbps ve 100 Mbps için 5 Mbps’dir.

Kampanya son başvuru tarihi 30 Haziran 2010'dur.
Superonline Fiber İnternet hizmeti, fiber optik altyapının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
Fiber İnternet kotalı erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti 0,0092 TL/MB’dir.
Telefon görüşmeleri Superonline'ın her yöne sabit tarifesi üzerinden, SuperPlay kullanımı ise kullanılan içeriğe göre ayrıca ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında 29 TL aktivasyon ücreti alınır ve Fiber İnternet için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullandığınız ücretsiz ve/veya indirimli servisler faturaya yansıtılır.
Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Superonline mülkiyetindedir.
Hizmetin sonlandırılması halinde modem Superonline Teknik Servisi'ne çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda; Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
Superplay servisine üyelik ücretsiz olup, içerikler ücretlidir. Üye olduktan sonra ilk film ücretsizdir.
%40'a varan indirimli konuşma yerleşik operatörün mevcut standart tarifesindeki uluslararası yönlere yapılan arama fiyatı ile Superonline’ın her yöne sabit fiyat tarifesindeki uluslararası 1. kademe sabit hatlar (PSTN) fiyatının karşılaştırması ile hesaplanmıştır.
SüperNumara ile her yöne konuşmanın dakikası KDV ve ÖİV dahil 7,3 kuruştur. Bu fiyat, şehiriçi, şehirler arası, uluslararası 1. kademe PSTN ve diğer alternatif telekom operatörlerine doğru aramalar için geçerlidir. Diğer yönler Superonline Bireysel VoIP tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Tüm SüperNumara’lılar 31 Aralık 2010’a kadar kendi arasında sınırsız ve ücretsiz konuşabilir. Bu tarihten sonra tarife fiyatları geçerli olacaktır. SuperNumara hizmeti içeren aboneliklerde her ay 4,99 TL minimum kullanim ücreti uygulanır. 4,99 TL’nin altında kalan telefon hizmetleri faturaları 4,99 TL olarak faturalanır. 4,99 TL üzerindeki faturalar konuşulan dakika kadar ücretlendirilir. Kampanya kapsamında abone olanlardan bu bedel kampanya süresince alınmaz. Kampanyaya dahil olan ürün ve servisler ticari amaçla kullanılamaz. Superonline, böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, abonelik sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır, abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde Superonline ses hizmetini kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
Ödenmemiş fatura nedeniyle erişim hizmeti durdurulan Fiber Internet ve ADSL abonelerinden; ödemelerini yapmaları durumunda hizmetleri açılırken alınan ve faturalarına vergiler dahil 19 TL olarak yansıtılan bedeldir.
15 Mart 2010 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Superonline Fiber İnternet abonelerinin, hizmet adresinin değişmesi nedeniyle Fiber İnternet hizmeti için tekrar kurulum yaptırmaları durumunda vergiler dahil 100 TL yeniden kurulum bedeli bir sonraki faturalarına yansıtılacaktır.
Bu kampanya ayrıca www.superonline.net adresinde yayınlanan adil kullanım koşullarına tabiidir.
Kampanya, hizmet içerikleri, adil kullanım koşulları ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 444 222 0 Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net'i tıklayın.
Bu kampanyadan sadece yeni aboneler yararlanabilirler.
 
Quicknet Başvurusu
 
 


 
 
 
 
Tellcom Adsl | Fiber Internet Başvuru | Fiber Internet Kampanyaları | Adsl Başvuru | Adsl Kampanyaları | Tellcom Adsl Tarifeleri| Adsl | Hakkımızda| İletişim
tellcomabone.com sitesi Superonline Çözüm Ortağıdır.
Diğer sitemiz :  Turkcell Superonline